Održana konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća Općine Bale Novosti

Održana konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća Općine Bale

27.06.2017

U prostorijama općinske vijećnice dana 20.lipnja 2017. godine održana je konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća Općine Bale. Za vijećnike su izabrani sedmero s Nezavisne liste Edija Pastrovicchija (Vedran Šetić, Giulio Palaziol, Fabrizio Fioretti, Daniela Peršić,Dragan Janko te Korana Kolić i Marija Orbanić umjesto Edija Pastrovicchija i Sandija Drandića ), dvoje iz IDS-a (Silvano Modrušan i Ellen Pastrovicchio), te po jedan iz HNS-a (Ljiljana Dellabernardina) i Živog Zida (Enzo Silvi). Za predsjednika Općinskog vijeća izabran je Vedran Šetić, a za potpredsjednike Giulio Palaziol, kao prvi podpredsjednik te Fabrizio Fioretti. Na sjednicu su također prisegu položili načelnik Edi Pastrovicchio, te zamjenici načelnika Sandi Drandić i Massimo Piutti.

Izabrani su i novi članovi ostalih radnih tijela vijeća:  Mandatne komisije i Komisije za izbor i imenovanja.

U svom kratkom obraćanju načelnik Edi Pastrovicchio čestitao je izabranim vijećnicima na ostvarenim rezultatima izbora te izrazio želju i nadu za zajedničkom kvalitetnom suradnjom i predanim radom i već najavio prvu radnu sjednicu Vijeća.