LAGUR "ISTARSKA BATANA" - INFO DAN MEDULIN

22.09.2016 - 12:22

LAGUR „ISTARSKA BATANA“ poziva Vas na INFO DAN u sklopu izrade LOKALNE RAZVOJNE STRATEGIJE U RIBARSTVU, 26. rujna 2016. godine (PONEDJELJAK), od 08:00 do 16:00 sati, u MEDULINU na adresi Centar 58 na 2. katu

Pozivaju se predstavnici gospodarskog sektora ribarstva- ribari, uzgajivači, prerađivači, te predstavnici javnog i civilnog sektora s područja Lokalne akcijske grupe u ribarstvu (LAGUR) Istarska batana- gradovi Rovinj i Vodnjan, te općine Bale, Barban, Fažana, Kanfanar, Ližnjan, Marčana, Medulin i Svetvinčenat, na INFO DAN u sklopu izrade Lokalne razvojne strategije u ribarstvu.

Svrha INFO DANA je približiti lokalnom stanovništvu, ali i svim ostalim zainteresiranim dionicima mogućnosti sufinanciranja projektnih ideja sredstvima iz EU fondova te pružiti savjetodavnu pomoć pri osmišljavanju ili razradi projektnih prijedloga.

LOKALNA AKCIJSKA GRUPA U RIBARSTVU (LAGUR) „ISTARSKA BATANA“ PRISTUPNICA

Izrada Lokalne razvojne strategije u ribarstvu LAGUR-a „Istarska batana“ OBRAZAC ZA PRIJAVU PROJEKTNIH IDEJA