LAGUR "ISTARSKA BATANA" - OKRUGLI STOL FAŽANA

22.09.2016 - 12:22

POZIVNICA LAGUR „ISTARSKA BATANA“ poziva Vas na sudjelovanje na OKRUGLOM STOLU na temu "Suradnja ribarskog i ugostiteljskog sektora“, koji će se održati 23. rujna 2016. godine (petak) u FAŽANI na adresi 43. Istarske divizije 16, Društvena dvorana Općine Fažana, s početkom u 11:00 sati.

Pozivaju se predstavnici ugostiteljskog sektora s područja Lokalne akcijske grupe u ribarstvu (LAGUR) Istarska batana (gradovi Rovinj i Vodnjan te općine Bale, Barban, Fažana, Kanfanar, Ližnjan, Marčana, Medulin i Svetvinčenat) na drugi u nizu okrugli stol u okviru provedbe pilot projekta „Od mora do stola“.

Pilot projektom želi se potaknuti ribare i ugostitelje na međusobno umrežavanje na obostranu korist. Također, promocijom ugostiteljskih objekata koji sudjeluju u pilot projektu želi se povećati konzumacija sezonskih lokalnih proizvoda ribarstva među stanovnicima i posjetiteljima lokalne inicijative.
Na drugom okruglom stolu razgovarati će se o spremnosti ugostitelja na suradnju s ribarskim sektorom vezano uz nabavu lokalnih proizvoda ribarstva te njihovu prodaju u ugostiteljskim objektima.

Molimo da svoj dolazak potvrdite na e-mail: lagur.istarska.batana@gmail.com ili na broj: 095 892 52 52.

LOKALNA AKCIJSKA GRUPA U RIBARSTVU (LAGUR) „ISTARSKA BATANA“ PRISTUPNICA

Izrada Lokalne razvojne strategije u ribarstvu LAGUR-a „Istarska batana“ OBRAZAC ZA PRIJAVU PROJEKTNIH IDEJA