Odluka o raspisivanju natječaja - Zaklada Mon Perin

ZAKLADA „MON PERIN“
Trg La Musa 2
52211 Bale

Temeljem članka 14. a u vezi s člankom 11. i člankom 25. Statuta Zaklade „Mon Perin“, Sporazuma sklopljenog između Općine Bale-Commune di Valle i Zaklade „Mon Perin“ 9. rujna 2016. godine, Upravni odbor Zaklade donio je dana 4. listopada 2016.godine sljedeću

O D L U K U
O RASPISIVANJU NATJEČAJA

Raspisuje se natječaj za sufinanciranje izgradnje pet obiteljskih kuća u Balama, predio Grote.

Pravo o sudjelovanju u natječaju imaju osobe koje su sklopile Ugovor o pravu građenja s Općinom Bale temeljem Odluke o uvjetima ustanovljavanja i postupu natječaja za osnivanje prava građenja u svrhu stanovanja i obavljanja gospodarske djelatnosti na građevinskim česticama u vlasništvu Općine Bale.

Izabranim kandidatima, Zaklada će:

sufinancirati 50% kamate u prve tri godine korištenja kredita za one kandidate koji ishode kredite za gradnju kuće kod Erste banke ili Privredne banke Zagreb,
poslovnoj banci, kod koje je izabrani kandidat dobio kredit za gradnju kuće, pružiti jamstvo do vremena upisa kuće-građevine u zemljišnim knjigama.

Izabrani kandidati dužni su:

Osigurati najmanje 80.000,00 eura u kunskoj protuvrijednosti (gotovina ili putem kredita) za gradnju kuće,
Sa Zakladom i I.F. Projekt-om d.o.o. sklopiti Ugovor o obavljanju zajedničkih poslova oko projektiranja, ishođenja građevinske dozvole, izbora izvođača, sklapanja ugovora o gradnji, nadzoru i upisa u zemljišnim knjigama obiteljskih kuća.

Rok za dostavu ponuda počinje teći od 11. do 21. listopada 2016. godine.

Ponude se dostavljaju u zatvorenoj omotnici.

Ponuda mora sadržavati:
Presliku Ugovora o pravu građenja
Izjavu o kreditnoj sposobnosti i namjeri raspolaganja najmanje protuvrijednosti od 80,000.00 eura (kredit ili gotova sredstva za izgradnju kuće)
Izjava o namjeri sklapanja Ugovora sa I.F. Projekt-om d.o.o. o organiziranju i vođenju, nadzoru poslova građenja te upisa građevine u zemljišnim knjigama.

Upravitelj Zaklade „Mon Perin“
Zoran Vukić, v.r.