Rezultati natječaja za dodjelu stipendija

29.10.2018

Po provedenom natječaju za dodjelu stipendija koji je bio otvoren od 03.listopada  do 19. listopada 2018.godine Načelnik Općine Bale Edi Pastrovicchio, na prijedlog Povjerenstva za dodjelu stipendija donio je zaključak o dodjeli stipendija u iznosu od 800,00 kn odnosno 1.000,00 kn mjesečno redovitim studentima s područja općine Bale za akademsku 2018./2019. godinu i to: Borna Šetić, Erik Jakov Leko, Antonia Drandić, Andrea Vellico, Kristina Vellico, Marko Cunj, Tina Paretich, Nina Žufić i Arnea Zuanić.

Dok je nastavak dodijele stipendije odobren studentima koji su upisali studij prethodnih akademskih godina a koji su priložili dokaz o upisu na višu godinu studija i to: Valentina Knezović, Maja Debeljuh, Vjekoslav Šetić, Elena Cuccurin i Aleksandar Lukić.

Sa svim stipendistima bit će potpisan ugovor, a o načinu potpisivanja biti će obaviješteni usmenim putem.