Službeno priopćenje

OPĆINA BALE
OPĆINSKO VIJEĆE
Bale, 08. travnja 2015. godine

Na temelju članka 86. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Bale (Službeni glasnik br.05/09 i 02/13) Predsjenik Općinskog vijeća Općine Bale donosi

SLUŽBENO PRIOPĆENJE
Sa 3-2015. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

Sjednica je održana dana 07.04.2015.godine u sjedištu Općine Bale, Trg Tomaso Bembo 1, sa početkom u 18,00 sati.
Sjednici je prisustvovalo 9 od 11 vijećnika, načelnik, zamjenik načelnika, pročelnica, te djelatnica JUO općine Bale.
Na početku sjednice utvrđen je Dnevni red sjednice sa ukupno 6. točaka, a na samom početku sjednice prihvaćen je Zapisnik sa 2-2015. sjednice Općinskog vijeća.
Općinsko vijeće donijelo je Odluku o skraćenom postupku za prestanak udruge Lokalna akcijska grupa Rovinjštine.
Nadalje, donesena je Odluka o pristupanju Općine Bale Lokalnoj akcijskoj grupi Južna Istra.
Izvršen je prijedlog i izbor kandidata za dodjelu priznanja i počasti Općine Bale.
Općinsko vijeće donijelo je Odluku o utvrđivanju naziva naselja kojom se utvrđuje naziv za Stanciju Meneghetti, te za Stanciju Cernibieco.

Predsjednik Općinskog vijeća
Vedran Šetić

PREUZMI SLUŽBENO PRIOPĆENJE U PDF:

Sa 3-2015. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale
Sa 2-2015. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale