Službeno priopćenje sa 02-2017. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

OPĆINA BALE
OPĆINSKO VIJEĆE
Bale, 22. ožujak 2017. godine

Na temelju članka 86. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Bale (Službeni glasnik br.05/09 i 02/13) Predsjenik Općinskog vijeća Općine Bale donosi

SLUŽBENO PRIOPĆENJE
Sa 02-2017. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

Sjednica je održana dana 21.03.2017.godine u sjedištu Općine Bale, Trg Tomaso Bembo 1, sa početkom u 18,00 sati.
Sjednici je prisustvovalo 9 od 11 vijećnika, načelnik, zamjenik načelnika, pročelnica JUO, te administrativni referent JUO općine Bale.
Na početku sjednice utvrđen je Dnevni red sjednice sa ukupno 11. točaka, a na samom početku sjednice prihvaćen je Zapisnik sa 01-2017. sjednice Općinskog vijeća.
Općinsko vijeće usvojilo je Izvješće o izvršenju Programa održavanja komunalne infrastrukture, te Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture, oba za 2016.godinu.
Općinsko vijeće donijelo Odluku o raspisivanju natječaja za prodaju i zamjenu nekretnina na osnovu zahtjeva građana.
Donijeta je Odluka o donošenju Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja područja Grote.
Donijet je Zaključak o poništenju dijela Odluke o najpovoljnijem natjecatelju, a odnosi se na pravo gradnje na području Grota.
Donešena je Odluka o otpisu potraživanja kao mjere potpore poljoprivrednom sektoru.
Donijeta je Odluka o prihvaćanju Sporazuma o preuzimanju dijela kreditne obveze za izgradnju i opremanje nove Opće bolnice u Puli.
Prihvaćen je Plan manifestacija za 2017.godinu.
Općinsko vijeće usvojilo je Izvješće o radu Vlastitog pogona za 2016.godinu.

Predsjednik Općinskog vijeća
Vedran Šetić