Službeno priopćenje sa 7-2015. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

OPĆINA BALE
OPĆINSKO VIJEĆE
Bale, 09. rujna 2015. godine

Na temelju članka 86. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Bale (Službeni glasnik br.05/09 i 02/13) Predsjenik Općinskog vijeća Općine Bale donosi

SLUŽBENO PRIOPĆENJE sa 7-2015. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

Sjednica je održana dana 08.09.2015.godine u sjedištu Općine Bale, Trg Tomaso Bembo 1, sa početkom u 18,00 sati.
Sjednici je prisustvovalo 10 od 11 vijećnika, načelnik, zamjenik načelnika, pročelnica, te djelatnice JUO općine Bale.
Na početku sjednice utvrđen je Dnevni red sjednice sa ukupno 8. točaka, a na samom početku sjednice prihvaćen je Zapisnik sa 6-2015. sjednice Općinskog vijeća.
Općinsko vijeće donijelo je Polugodišnji izvještaj Proračuna Općine Bale za siječanj-lipanj 2015.godine.
Općinsko vijeće donijelo je Odluku o donošenju Urbanističkog plana uređenja  Stancije Meneghetti.
Donesena je Odluka o prodaji nekretnina. Putem javnog natječaja prodaji će se izložiti dvije nekretnine.
Donesen je Zaključak kojim se daje suglasnost na Odluku o raspisivanju natječaja za zasnivanje prava građenja.
Doneseno je  Rješenje o imenovanju Komisije za provedbu natječaja, a odnosi se na natječaje za zasnivanje prava gradnje.
Nakon dobivene informacije o osnivanju Zaklade „Mon Perin“ Općinsko vijeće donijelo je Zaključak kojim se ovlašćuje načelnika da sa Zakladom „Mon Perin“ sklopi Sporazum.

Predsjednik Općinskog vijeća
Vedran Šetić