Službeno priopćenje sa 8-2015. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

OPĆINA BALE
OPĆINSKO VIJEĆE
Bale, 10. listopada 2015. godine

Na temelju članka 86. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Bale (Službeni glasnik br.05/09 i 02/13) Predsjenik Općinskog vijeća Općine Bale donosi

SLUŽBENO PRIOPĆENJE
Sa 8-2015. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

Sjednica je održana dana 09.10.2015.godine u sjedištu Općine Bale, Trg Tomaso Bembo 1, sa početkom u 18,00 sati.
Sjednici je prisustvovalo 8 od 11 vijećnika, načelnik, zamjenik načelnika, pročelnica, te djelatnica JUO općine Bale.
Na početku sjednice utvrđen je Dnevni red sjednice sa ukupno 4. točke, a na samom početku sjednice prihvaćen je Zapisnik sa 7-2015. sjednice Općinskog vijeća.
Općinsko vijeće donijelo je Odluku o donošenju Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja naselja Bale.
Na osnovu sprovedenog javnog natječaja donesena je Odluka o odabiru najpovoljnijeg ponuditelja, na osnovu koje se je izvršila prodaja jedne nekretnine – okućnice, te je izvršena zamjena nekretnina između općine i fizičke osobe.
Donesena je Odluka o prodaji nekretnina putem javnog natječaja, a na zahtjev zainteresiranih stranaka.

Predsjednik Općinskog vijeća
Vedran Šetić