JOŠ JEDAN AKTIVNI DAN U BALJANSKIM VRTIĆIMA I ŠKOLAMA Novosti

JOŠ JEDAN AKTIVNI DAN U BALJANSKIM VRTIĆIMA I ŠKOLAMA

10.10.2024

Povodom obilježavanja Dječjeg tjedna, Općina Bale je osigurala dodatne aktivnosti baljanskim vrtićancima i školarcima. Danas su najmlađi imali radionicu s veselim animatoricama Udruge Birikina, prilikom koje su izradili zanimljive radove s temom posvećenom starim zanatima.

Školarci su imali pune ruke posla s vrijednim članicama Udruge umirovljenika Općine Bale, s kojima su izradili domaću tjesteninu, fuže i pljukance. Za to je utrošeno više od 25 kg brašna i drugih namirnica. Zaposlenice u školskoj kuhinji su u međuvremenu skuhale fini gulaš pa su djeca i umirovljenici mogli uživati u finim specijalitetima.

Hvala svima koji su sudjelovali u realizaciji današnjeg programa i ispunili dan (i trbuščiće) najmlađima.

Dječji tjedan se nastavlja i u Balama će trajati do 14. listopada.