OBILJEŽEN ZAVRŠETAK NAJZAHTJEVNIJIH RADOVA U STAROGRADSKOJ JEZGRI BALA Novosti

OBILJEŽEN ZAVRŠETAK NAJZAHTJEVNIJIH RADOVA U STAROGRADSKOJ JEZGRI BALA

29.07.2024

Sinoć smo sa našim sugrađanima, predstavnicima izvođača prigodno obilježili završetak radova u starogradskoj jezgri. Tom se prigodom naš načelnik Edi Pastrovicchio zahvalio stanovnicima starog grada na strpljenju tjeokom izvođenja radova, te svima onima koji su sudjelovali u realizaciji za Bale iznimno važnog projekta. Posebna zahvala arheolozima, tvrtki Gajana kop - Galvani, obrtu Kavro, Plinari Pula, Istarskom vodovodu, Kamen Pazinu, obrtu Škalin, dir.našeg komunalnog društva Matiji na kordinaciji i svim drugim nespomenutim učesnicima.
Posebna zahvala Naseru, Nini i Hildi koji su svojim umjetničkim štihom oplemenili te prostore.
Zahvala i triu Viecia Ruveîgno koji su se sa svojim starogradskim repertoarom baš uklopili u naš ambijent.