Prijem za prvaka Hrvatske u boćanju Novosti

Prijem za prvaka Hrvatske u boćanju

08.07.2024

Na prošlotjednom prvenstvu Hrvatske u boćanju za kadete i kadetkinje U-15, naš je sugrađanin Tian Baričević osvojio čak tri titule državnog prvaka u disciplinama krug, pojedinačno i u paru dok u disciplini preciznog izbijanja osvojio je srebro. Tako je Tian postao najuspješniji natjecatelj prvenstva Hrvatske.

U općinskoj upravi je priređen prijem za Tiana kojem su nazočili sam Tian i njegov mentor i nono Veljko Žufić, načelnik Općine Bale-Valle, Edi Pastrovicchio, te pročelnica JUO, Irina Gobbato i Martina Poropat Suljić, referentica za društvene djelatnosti. Načelnik mu je tom prilikom uručio novčanu nagradu u iznosu od 200,00 eura te izrazio divljenje radi njegovih postignuća s obzirom da iza takvih rezultata stoji puno rada i odricanja, kao natjecatelja tako i cijele obitelji. Poželio mu je još puno uspjeha u daljnjem radu. Tian se zahvalio načelniku i Općini Bale na novo izgrađenom boćarskom terenu koji im je omogućio kvalitetniju pripremu za ovu i za sva nadolazeća prvenstva.