U Galeriji Ulika otvorena izložba Ive Laterze Obuljen Novosti

U Galeriji Ulika otvorena izložba Ive Laterze Obuljen

26.08.2024

U subotu 24. kolovoza u Galeriji Ulika u Balama otvorena je izložba „Fuzija“, talentirane Dubrovčanke Ive Laterze Obuljen.

Pred brojnim posjetiteljima, pred otvaranjem izložbe, pozdrave i dobrodošlicu je uputio Načelnik Općine Bale-Valle, Edi Pastrovicchio, dok su Nora Pulić i Ennio Malusà otvorili izložbu. Zahvalili su se autorici što je odabrala Bale-Valle kao mjesto za izlaganje svojih radova i na neki način, umjetnošću ga spojila sa svojim rodnim Dubrovnikom. Rad kustosice Jelene Tamindžija Donnart dodatno je obogatio ovu prezentaciju nudeći kritičku perspektivu koja vrednuje složene slojeve i kontraste prisutne u dijelovima umjetnice. Dizajnerica kataloga je Kristina Mirošević.

Iva Laterza Obuljen na naposlijetku predstavila prisutnima svoje radove i pozvala na razgledavanje.

Radovi će biti izloženi u Galeriji Ulika, ulica Rovinjska 1, Bale-Valle do 15. rujna 2024. godine.