ZAPOČEO JE DJEČJI TJEDAN U BALAMA Novosti

ZAPOČEO JE DJEČJI TJEDAN U BALAMA

07.10.2024

Jutros je načelnik Općine Bale-Valle, Edi Pastrovicchio, sa svojim suradnicima, dočekao baljansku djecu na sportskom igralištu iza škole te im je tom prigodom uputio pozdrave i poželio im je sretan Dječji tjedan. U ime Općine Bale-Valle uručio je svim vrtićkim i školskim skupinama poklone a učenici OŠ Jurja Dobrile i TOŠ Bernardo Benussi, PŠ Bale, su se lijepim riječima zahvalili na tim poklonima kao i na brizi koju Općina Bale-Valle već godinama vodi o djeci.

Nakon pozdravnih govora, djeca su imala na rasporedu sportski program i zabavu uz glazbu i napuhanac. Za kraj, su se svi osvježili svježim pićem i grickalicama.

Do 14.10.2024. sva vrtićka i školska djeca imaju na rasporedu bogat program kako bi obilježili Dječji tjedan koji i ove godine se vodi pod motom „Ljubav djeci prije svega!“